Saturs:
Taizemes masāža
Manuālā masāža
Pārtrauciet masāžu

Vispārējā masāža tiek uzskatīta par galveno medioles līdzekli. Tas nozīmē pilnīgu ķermeņa, visu tā zonu un teritoriju izpēti.

Vispārējā masāža ne tikai mazina sāpes, pietūkumu, saaugumus, normalizē orgānu un sistēmu funkcijas, bet arī paātrina ievainoto audu reģenerācijas procesus, atjauno muskuļu tonusu, palielina muskuļu un skeleta sistēmas efektivitāti, stiprina locītavu-saišu aparātu un atjauno ķermeni.

Taizemes masāža

фото тайский массаж
Pasīvā mugurkaula pagriešana

Taizemes jogas masāža ir unikāla, dziedinoša tehnika, ko austrumos praktizē kopš seniem laikiem. Pamatā ir ķīniešu tradicionālā medicīna, ājurvēda un jogas prakse.

Taizemes masāžas vērtība ir visa ķermeņa izpēte gar meridiāniem, bioloģiski aktīvo zonu un “punktu” stimulēšana.

Taizemes masāža neārstē atklāto slimību, tā veicina organismā jau pieejamo aizsargājošo īpašību pamošanos un mobilizāciju, un šie spēki paši “izvēlas” pareizās metodes, kā tikt galā ar konkrētu ķermeņa slimību. Masieris sagaida, ka atdzīvinātā, masāžā stimulētā cilvēka aizsardzība sāks darboties pret traucējumiem organismā. Apelējot pie cilvēka aizsargājošajām īpašībām, uz viņa pašdziedināšanās potenciālu, var paaugstināt ķermeņa normālas darbības pašdziedināšanās potenciālu līdz ļoti augstam līmenim.

Saskaņā ar ķīniešu medicīnas teoriju meridiānu sistēma ietver 12 galvenos un 8 brīnumainos kanālus (meridiānus).

Katra kanāla nosaukums atspoguļo tā stāvokli un attieksmi pret konkrētu orgānu.

Termins “punkts” ķīniešu medicīnā attiecas uz kanālu sadaļām, caur kurām pārvietojas dzīvības enerģija. Visbiežāk šīs vietas atrodas uz ķermeņa virsmas. Jēdzieni “punkts” un kanāls ir ļoti tuvi. Lielākā daļa punktu atšķiras pēc piederības konkrētam kanālam un līdz ar to arī konkrētam orgānam.

Liels skaits punktu un zonu, kas saistītas ar iekšējiem orgāniem, atrodas uz plaukstām un jo īpaši uz pēdu kājām. Ietekme uz šiem punktiem ar pirkstiem vai speciāli šim “instrumentam” ļauj ietekmēt dažādus cilvēka iekšējos orgānus.

фото йога массаж
Gūžas locītavas atvēršana jogas masāžā

Taizemes jogas masāžas vērtība ir ne tikai darbs ar meridiāniem un “punktiem”. Šāda veida masāžas unikalitāte slēpjas spēcīgajā pasīvajā visa ķermeņa stiepšanā, ko izmanto procedūras laikā. Ritmiskas kustības stiepšanās laikā, kā arī dažas jogas asanu un līkloču atkārtošanās padara cīpslas un muskuļus elastīgus, kalpo kā daudzu slimību profilakse, nomierinoši iedarbojas uz psihi, mazinot spriedzi.

Vispārēja Taizemes masāžas procedūra

Vispārīgi, jo tam nav precīzas adreses un tas nav paredzēts konkrētas slimības ārstēšanai.Procedūrā tiek izmantotas paša organisma aizsargspējas, kas noved pie vispārējas atveseļošanās un ir paredzēta jebkurai personai.

Manuālā masāža

Cilvēka plaukstas izmērs ir mazs, un akupunktūras punktu skaits ir aptuveni 20, un 15 zonas var uzlabot noteiktu iekšējo orgānu veselību.

изображение работа по точкам в тайском массаже
Akupunktūras punktu stimulēšana ar plaukstām.

Darbam, kura mērķis ir stimulēt akupunktūras punktus, ir ne tikai dziedinošs efekts, bet arī mazina emocionālo stresu.

Pārtrauciet masāžu

Биологически активные точки стопы
Pēdas iekšējo orgānu projekcija.

Pēdām ir zonas, kas saistītas ar cilvēka iekšējiem orgāniem, ietekmē mugurkaula stāvokli un ietekmē visu cilvēka nervu sistēmu kopumā.

Teorētiski ir 10 zonas, kas darbojas no kājām līdz visam ķermenim un galvai. Pieci katrai plaukstai un pēdai.

Ietekme uz zonām un pochni var būt bailin, ko ražo seinaya sesan par to, ka sāpes ir pagājušas.

фото стимуляция биоактивных точек стопы
Pēdas akupunktūras punktu stimulēšana.

Šo zonu stimulēšana ir lieliska profilaktiska un dažos gadījumos terapeitiska procedūra.

Rīgas. Ar atmodu mājās.