Saturs:
Taizemes masāža
Roku masāža

Muguras muskuļi nes ne tikai lielu fizisko slodzi. Muguras muskuļu stāvokli ietekmē arī cilvēka garīgais stāvoklis. Jo lielāka ir emocionālā slodze un stress, jo vairāk tiek paverdzināti muguras muskuļi, veidojas sāpīgi spriedzes punkti (sprūda punkti).

массаж тригерных точек
Tripher punktu masāža

Iedarbība uz muguras dziļajiem muskuļiem un sprūda punktu likvidēšana mazina spriedzi no skartajām muguras vietām novērš sāpes un atgriež mobilitāti.

Taizemes masāža

Šī metode ir senās ķīniešu medicīnas, ājurvēdas paņēmienu un jogas vingrošanas asanu pasīvās izmantošanas kombinācija.

Тайский массаж
Muguras muskuļu stiepšanās

Sarežģīts darbs netieši ietekmē iekšējos orgānus un ķermeni kopumā.

Izmantojot dažāda veida stiepšanās muskuļus un cīpslas, ķermenis tiek “zaudēts” elastīgs.

Šajā variantā metožu izmantošana ir vērsta tikai uz ķermeņa augšdaļu.

Darbs ar plecu joslas muskuļiem un cīpslām. Ļoti maiga iedarbība uz kakla muskuļiem un skriemeļiem (bez asiem līkločiem un kraukšķēm). Mugurkaula izstiepšana un mobilitātes uzlabošana.

Vispārēja Taizemes masāžas procedūra.

Vispārīgi, jo tam nav precīzas adreses un tas nav paredzēts konkrētas slimības ārstēšanai.Procedūra ietver paša organisma aizsargspējas, kas izraisa atveseļošanos kopumā un ir paredzēta jebkurai personai.

Šī ir nedaudz saīsināta versija darbam ar ķermeni. Daudz pilnīgāks darbs tiek veikts ar vispārēju masāžu ar Taizemes masāžas elementiem.

Roku masāža

массаж меридианов на ладоние
Masāža uz plaukstas punktiem

Darbs ar meridiāniem (pieci katrā) un punktiem (apmēram divdesmit un piecpadsmit zonām), kas atrodas uz plaukstām. Tā rezultātā strādājiet ar iekšējiem orgāniem, kuru projekcijas atrodas uz plaukstām.

Mājas vizītes. Rīgas.