Saturu:

 1. Muskuļu hipertoniskums
 2. Dekoltē apgabals
 3. Kas ir spāņu masāža
 4. Efektivitāte
 5. Cik bieži?
 6. Masāžas laiks

“Seja ir spogulis, kas atspoguļo iekšējās dzīves kustības. Pievērsiet tam īpašu uzmanību”, autors: Coco Chanel.

Kāda ir masāžas izmantošana un šajā gadījumā spāņu valoda. Vai ar masāžas palīdzību ir iespējams izlīdzināt ar vecumu saistītas izpausmes? Pirmkārt, sapratīsim ar vecumu saistītās izmaiņas dekoltē, sejā un kaklā, kas izraisa ārējas ādas izbalēšanas pazīmes. Ar vecumu saistītas izpausmes, tā ir redzamā problēmas daļa.

Pamanot grumbu parādīšanos, izmaiņas sejas ovālā, sievietes par visu vaino ādu. Un viņi sāk cīnīties ar izmaiņām, rūpējoties tikai par ādu:

  • pretgrumbu krēmi
  • Seruma
  • Maska
  • Pīlings
  • mezoterapija

Apmeklējiet dažādus salonus, cīnieties ar problēmu mājās.

Sejas āda ir pakļauta ārējām ietekmēm, un, protams, tai ir nepieciešama rūpīga aprūpe. Bet problēma ir ne tikai ādas izmaiņās. Tas ir daudz dziļāk.

Muskuļu hipertoniskums

Ar vecumu mūsu muskuļi vājinās un to tonuss samazinās, muskuļi stiepjas un rezultātā daži no viņiem sāk sagrūt.

Citos muskuļos uzkrājas pārmērīga spriedze (hipertoniskums). Šīs izmaiņas nav tik acīmredzamas, un no tā gandrīz nekāda uzmanība tām netiek pievērsta.Kakla muskuļi ir īpaši jutīgi pret hipertensiju.

Sēdēšana pie datora monitora, braucot ar automašīnu neērti darbvirsma un daudz kas cits, izraisa pārmērīgu uzvedību. Tā rezultātā pasliktinās asins piegāde galvai, pasliktinās limfas plūsma, kas izraisa:

 • Galvassāpes
 • Samazināts uzmanības intervāls
 • Atmiņas traucējumi
 • Neveselīga sejas krāsa, pietūkums

Dekoltē apgabals

Tas ir kakls, mānīgi, kas nodod to, ko jebkura sieviete vismazāk vēlas parādīt – vecumu. Kakla un dekoltē āda ir plāna un ļoti maiga.Bez regulāras aprūpes tiek paātrināts ādas izbalēšanas process šajās vietās.Tas prasa īpašu piesardzību, pretējā gadījumā ar vecumu saistītās izmaiņas tiks saasinātas un zūdēšanas ātrums palielināsies. Protams, ir jāpieliek zināmas pūles, lai to novērstu. Vieglākais veids ir apmeklēt masieri.

“Patiess skaistums ilgst mūžīgi, un pievilcība pazūd. Bet sievietes kāda iemesla dēļ cenšas palikt pievilcīgas, nevis cenšas kļūt skaistas. “

Koko Chanel.

Kas ir spāņu masāža

Šo paņēmienu izstrādāja speciālists no Barselonas- Garsija Kastello. Lieliskais speciālists katru sejas masāžu padarīja par unikālu mākslas darbu.

Šī tehnoloģija ir paredzēta kosmetologiem, lai atrisinātu problēmas, ko izraisa ar vecumu saistītas izmaiņas sejā.

Apļveida masāžas kustības veic ar pirksta spilventiņiem un visu plaukstu Atkārtota atgriešanās sejas apstrādātajās vietās, liek masāžai izskatīties kā dejai, tad lēnai, tad kaislīgai

Šī masāža veiksmīgi cīnās ar šķidruma stagnāciju dermas augšējos slāņos, mazinot pietūkumu, paātrinot vielmaiņas procesus, palielinot asins plūsmu, baro ādu un tādējādi palēninot sejas novecošanās procesu. Sabrukšanas daļiņas dabiski neizdalās un traucē jaunu saišu veidošanos. Masāžas limfodrenāžas efekts veicina sabrukšanas produktu izdalīšanos no organisma, tādējādi veicinot jaunu kolagēna saišu veidošanos un atbrīvojot vietu barības vielām, ko atnes asinis.

Efektivitāte

Sejas masāža uzlabo asins plūsmu, piepildot ādas augšējās daļas kapilārus, palielinot barības vielu un vitamīnu plūsmu, ko rada arteriālās asinis, kā arī kā limfas attīrīšanu no sabrukšanas produktiem ar venozo plūsmu.

Sejas ovāls kļūst “tonizēts”

Sejas āda izskatās svaiga un maiga

Cik bieži

Tas ir atkarīgs no gala mērķa. Tu gribi labi izskatīties teātrī, biznesa sapulcē… Jūs varat pavadīt 1 sesiju, īsu laiku tas būs enough.To iegūtu ilgstošu efektu, jums ir nepieciešamas 10-15 sesijas ik pēc sešiem mēnešiem vai 2-4 reizes mēnesī.

Masāžas laiks

Sejas masāža ilgst no 30 min līdz 1 stundai. Ilgāka procedūra var izraisīt gan nogurumu, gan diskomfortu.

Masāža un injekcijas

Mēnesi pēc biorevitalizācijas procedūrām un botulīna toksīna injekcijas masāža var kļūt par pēdējo akordu.

Rīgas. Ar mājas vizīti.